KONST / Litografier / Färglitografi 10503122
nr 1050 3122
Louis Bastin
(1912-1979), Sverige
Färglitografi, Louis Bastin (1912-1979), Stilleben, signerad. 188/310, motivet: 43x60 cm
Louis Bastin, svensk målare och grafiker född i Moskva 1912, död 1979.
Utrop:
300 kr
måndag 22 augusti 2016
kl 20:08:35
Louis Bastin
Läs mer om Louis Bastin